Centrisk T-rør TCL, 560.355
Air2Trust centrisk T-rør TCL med dimensionerne Ød1=560mm og Ød2=355mm, lavet af galvaniseret stål med gummipakninger.
Se alt fra mærket Air2Trust
Centrisk T-rør bygget med saddelstykke TSTCL. Dimensioner: Ød1=560, Ød2=355, np/np/np. Læs mere…
  • Typenr.:
    TCL560355
Beskrivelse
Centrisk T-rør TCL, 560.355
Centrisk T-rør, bygget med saddelstykke TSTCL.
  • Ød1=560
  • Ød2=355
  • np/np/np
  • Typenummer:
    TCL560355
    Nogle produkter sælges under flere forskellige type nr., EAN nr. osv.
  • Diameter:
    560.355 mm