Centrisk T-rør TCL, 560.400
AirTrust Centrisk T-rør TCL 560.400 med en hoveddiameter på 560mm og en gren-diameter på 400mm. Fremstillet af galvaniseret stål med tætningsringe.
Se alt fra mærket Air2Trust
Centrisk T-rør bygget med saddelstykke TSTCL. Ød1=560, Ød2=400, np/np/np. Læs mere…
  • Typenr.:
    TCL560400
Beskrivelse
Centrisk T-rør TCL 560.400
Centrisk T-rør, bygget med saddelstykke TSTCL.
  • Ød1=560
  • Ød2=400
  • np/np/np
  • Typenummer:
    TCL560400
    Nogle produkter sælges under flere forskellige type nr., EAN nr. osv.
  • Diameter:
    560.400 mm