Centrisk T-rør TCL, 560.450
Air2Trust centrisk T-rør TCL med diametre 560mm og 450mm, fremstillet i galvaniseret stål med gummiliste.
Se alt fra mærket Air2Trust
Centrisk T-rør bygget med saddelstykke TSTCL. Ød1=560, Ød2=450, np/np/np. Læs mere…
  • Typenr.:
    TCL560450
Beskrivelse
Centrisk T-rør TCL, 560.450
Centrisk T-rør bygget med saddelstykke TSTCL.
  • Ød1=560
  • Ød2=450
  • np/np/np
  • Typenummer:
    TCL560450
    Nogle produkter sælges under flere forskellige type nr., EAN nr. osv.
  • Diameter:
    560.450 mm