Centrisk T-rør TCL, 560/630 mm - Air2Trust
Air2Trust centrisk T-rør TCL i galvaniseret stål, med dimensioner Ød1 560 mm og Ød2 630 mm, fremstillet med saddelstykke.
Se alt fra mærket Air2Trust
Centrisk T-rør, bygget med saddelstykke TSTCL. Dimensioner: Ød1=560 mm, Ød2=630 mm, np/np/np. Læs mere…
  • Typenr.:
    TCL560630
Beskrivelse
Centrisk T-rør bygget med saddelstykke TSTCL.
  • Ød1: 560 mm
  • Ød2: 630 mm
  • np/np/np
  • Typenummer:
    TCL560630
    Nogle produkter sælges under flere forskellige type nr., EAN nr. osv.
  • Diameter:
    560.630 mm