Centrisk T-rør TCL, 560/710 mm - Air2Trust
Air2Trust centrisk T-rør TCL med diametre 560 mm og 710 mm, fremstillet af galvaniseret stål.
Se alt fra mærket Air2Trust
Centrisk T-rør bygget med saddelstykke TSTCL. Dimensioner: Ød1=560 mm, Ød2=710 mm. Læs mere…
  • Typenr.:
    TCL560710
Beskrivelse
Centrisk T-rør, fremstillet med saddelstykke TSTCL.
  • Ød1: 560 mm
  • Ød2: 710 mm
  • Typenummer:
    TCL560710
    Nogle produkter sælges under flere forskellige type nr., EAN nr. osv.
  • Diameter:
    560.710 mm