Centrisk T-rør TCL, 560.800
Air2Trust Centrisk T-rør TCL 560.800 i galvaniseret stål med en diameter på 560 mm og 800 mm.
Se alt fra mærket Air2Trust
Centrisk T-rør bygget med saddelstykke TSTCL. Ød1=560, Ød2=800, np/np/np. Læs mere…
  • Typenr.:
    TCL560800
Beskrivelse
Centrisk T-rør TCL 560.800
Centrisk T-rør, bygget med saddelstykke TSTCL.
  • Ød1=560
  • Ød2=800
  • np/np/np
  • Typenummer:
    TCL560800
    Nogle produkter sælges under flere forskellige type nr., EAN nr. osv.
  • Diameter:
    560.800 mm