Centrisk T-rør TCL, 630, 1000 - Air2Trust
Air2Trust centrisk T-rør TCL med dimensionerne 630 mm og 1000 mm i galvaniseret stål.
Se alt fra mærket Air2Trust
  • Varenr.:
  • EAN nr.:
  • Typenr.:
    TCL6301000
pr. stk. | inkl. moms
Måske interessant?
Beskrivelse
  • Model: TCL
  • Diameter 1 (Ød1): 630 mm
  • Diameter 2 (Ød2): 1000 mm
  • Trykklasse: np/np/np
  • Typenummer:
    TCL6301000
    Nogle produkter sælges under flere forskellige type nr., EAN nr. osv.
  • Diameter:
    630.1000 mm