Centrisk T-rør TCL, 630.160 mm - Air2Trust
Air2Trust centrisk T-rør TCL med diametre Ød1=630 mm og Ød2=160 mm, fremstillet i galvaniseret stål.
Se alt fra mærket Air2Trust
Centrisk T-rør bygget med saddelstykke TSTCL. Dimensioner: Ød1=630, Ød2=160. Læs mere…
  • Typenr.:
    TCL630160
Beskrivelse
Centrisk T-rør TCL 630.160
Centrisk T-rør, bygget med saddelstykke TSTCL.
  • Ød1=630
  • Ød2=160
  • np/np/np
  • Typenummer:
    TCL630160
    Nogle produkter sælges under flere forskellige type nr., EAN nr. osv.
  • Diameter:
    630.160 mm