Centrisk T-rør TCL, 630.200
Air2Trust centrisk T-rør TCL 630.200 med en hoveddiameter på 630 mm og en sideudgang på 200 mm i galvaniseret stål.
  • Typenr.:
    TCL630200
Beskrivelse
Centrisk T-rør TCL 630.200
Centrisk T-rør, bygget med saddelstykke TSTCL.
  • Ød1=630
  • Ød2=200
  • np/np/np
  • Typenummer:
    TCL630200
    Nogle produkter sælges under flere forskellige type nr., EAN nr. osv.
  • Diameter:
    630.200 mm