Centrisk T-rør TCL, 630.250
Air2Trust centrisk T-rør TCL med sadelstykke, dimensioner Ød1=630mm og Ød2=250mm, udført i galvaniseret stål.
Se alt fra mærket Air2Trust
Centrisk T-rør bygget med saddelstykke TSTCL. Ød1=630, Ød2=250, np/np/np. Læs mere…
  • Typenr.:
    TCL630250
Beskrivelse
Centrisk T-rør TCL, 630.250
Centrisk T-rør, bygget med saddelstykke TSTCL.
  • Ød1=630
  • Ød2=250
  • np/np/np
  • Typenummer:
    TCL630250
    Nogle produkter sælges under flere forskellige type nr., EAN nr. osv.
  • Diameter:
    630.250 mm