Centrisk T-rør TCL, 630.315 mm - Air2Trust
Air2Trust centrisk T-rør TCL med dimensioner Ød1=630 mm og Ød2=315 mm, lavet af galvaniseret stål med gummipakninger.
Se alt fra mærket Air2Trust
Centrisk T-rør bygget med saddelstykke TSTCL. Dimensioner: Ød1=630, Ød2=315, np/np/np. Læs mere…
  • Typenr.:
    TCL630315
Beskrivelse
Centrisk T-rør, bygget med saddelstykke TSTCL.
  • Ød1=630
  • Ød2=315
  • np/np/np
  • Typenummer:
    TCL630315
    Nogle produkter sælges under flere forskellige type nr., EAN nr. osv.
  • Diameter:
    630.315 mm