Centrisk T-rør TCL, 630.355 mm - Air2Trust
Air2Trust centrisk T-rør i galvaniseret stål med dimensionerne Ø630 mm og Ø355 mm, ideel til ventilationssystemer.
Se alt fra mærket Air2Trust
Centrisk T-rør bygget med saddelstykke TSTCL. Dimensioner: Ød1=630, Ød2=355, np/np/np. Læs mere…
  • Typenr.:
    TCL630355
Beskrivelse
Centrisk T-rør, ideelt til ventilationssystemer, der kræver præcise og pålidelige samlinger.
Funktioner:
  • Bygget med saddelstykke TSTCL for optimal styrke og holdbarhed.
  • Dimensioner: Ød1=630, Ød2=355.
  • Konstrueret til at opretholde lufttæthed og systemets effektivitet.
  • Typenummer:
    TCL630355
    Nogle produkter sælges under flere forskellige type nr., EAN nr. osv.
  • Diameter:
    630.355 mm