Centrisk T-rør TCL, 630.450 mm - Air2Trust
Air2Trust centrisk T-rør TCL med dimensioner Ø630 mm og Ø450 mm, fremstillet af galvaniseret stål på hvid baggrund.
Se alt fra mærket Air2Trust
Centrisk T-rør bygget med saddelstykke TSTCL. Dimensioner: Ød1=630 mm, Ød2=450 mm, np/np/np. Læs mere…
  • Typenr.:
    TCL630450
Beskrivelse
  • Dimensioner: Ød1=630 mm, Ød2=450 mm
  • Konstruktion: Bygget med saddelstykke TSTCL
  • Anvendelse: Velegnet til ventilationssystemer
  • Typenummer:
    TCL630450
    Nogle produkter sælges under flere forskellige type nr., EAN nr. osv.
  • Diameter:
    630.450 mm