Centrisk T-rør TCL, 630.500
Air2Trust centrisk T-rør TCL med dimensioner Ød1=630 mm og Ød2=500 mm, fremstillet af galvaniseret stål.
  • Typenr.:
    TCL630500
Beskrivelse
Centrisk T-rør TCL, 630.500
  • Dimensioner: Ød1=630
  • Dimensioner: Ød2=500
  • Trykklasse: np/np/np
  • Typenummer:
    TCL630500
    Nogle produkter sælges under flere forskellige type nr., EAN nr. osv.
  • Diameter:
    630.500 mm