Centrisk T-rør TCL, 630.560
Air2Trust centrisk T-rør TCL med diametre Ø630 mm og Ø560 mm, konstrueret i galvaniseret stål til ventilationssystemer.
Se alt fra mærket Air2Trust
Centrisk T-rør bygget med saddelstykke TSTCL. Mål: Ød1=630, Ød2=560, np/np/np. Læs mere…
  • Typenr.:
    TCL630560
Beskrivelse
Centrisk T-rør TCL, 630.560
  • Konstruktion: Bygget med saddelstykke TSTCL
  • Mål: Ød1=630, Ød2=560
  • Anvendelse: Velegnet til ventilationssystemer
  • Typenummer:
    TCL630560
    Nogle produkter sælges under flere forskellige type nr., EAN nr. osv.
  • Diameter:
    630.560 mm