Centrisk T-rør TCL, 630/710 mm - Air2Trust
Air2Trust centrisk T-rør TCL med diametre 630mm og 710mm, fremstillet af galvaniseret stål.
Se alt fra mærket Air2Trust
Centrisk T-rør bygget med saddelstykke TSTCL. Dimensioner: Ød1=630 mm, Ød2=710 mm. Trykklasse: np/np/np. Læs mere…
  • Typenr.:
    TCL630710
Beskrivelse
Centrisk T-rør TCL
Centrisk T-rør, fremstillet med saddelstykke TSTCL.
  • Ød1: 630 mm
  • Ød2: 710 mm
  • Trykklasse: np/np/np
  • Typenummer:
    TCL630710
    Nogle produkter sælges under flere forskellige type nr., EAN nr. osv.
  • Diameter:
    630.710 mm