Centrisk T-rør TCL, 630.800 mm - Air2Trust
Air2Trust centrisk T-rør TCL med diametre Ød1 630 mm og Ød2 800 mm, udført i galvaniseret stål.
Se alt fra mærket Air2Trust
Centrisk T-rør bygget med saddelstykke TSTCL. Dimensioner: Ød1=630 mm, Ød2=800 mm, np/np/np. Læs mere…
  • Typenr.:
    TCL630800
Beskrivelse
Centrisk T-rør TCL 630.800
Centrisk T-rør, bygget med saddelstykke TSTCL.
  • Ød1=630 mm
  • Ød2=800 mm
  • np/np/np
  • Typenummer:
    TCL630800
    Nogle produkter sælges under flere forskellige type nr., EAN nr. osv.
  • Diameter:
    630.800 mm