Centrisk T-rør TCL, 710/1000 mm - Air2Trust
Air2Trust Centrisk T-rør TCL med dimensionerne Ød1=710 mm og Ød2=1000 mm, udført i galvaniseret stål med tætningsringe.
Se alt fra mærket Air2Trust
Centrisk T-rør TCL, bygget med saddelstykke TSTCL. Dimensioner: Ød1=710 mm, Ød2=1000 mm. np/np/np. Læs mere…
  • Varenr.:
  • EAN nr.:
  • Typenr.:
    TCL7101000
pr. stk. | inkl. moms
Måske interessant?
Beskrivelse
  • Type: Centrisk T-rør TCL
  • Diameter 1: 710 mm
  • Diameter 2: 1000 mm
  • Typenummer:
    TCL7101000
    Nogle produkter sælges under flere forskellige type nr., EAN nr. osv.
  • Diameter:
    710.1000 mm