Centrisk T-rør TCL, 710/160 mm - Air2Trust
Air2Trust centrisk T-rør TCL i galvaniseret stål med dimensionerne 710mm og 160mm i diameter.
Se alt fra mærket Air2Trust
Centrisk T-rør bygget med saddelstykke TSTCL. Dimensioner: Ød1=710 mm, Ød2=160 mm. Læs mere…
  • Typenr.:
    TCL710160
Beskrivelse
  • Dimensioner:
    • Ød1: 710 mm
    • Ød2: 160 mm
  • Type: TCL710160
  • Typenummer:
    TCL710160
    Nogle produkter sælges under flere forskellige type nr., EAN nr. osv.
  • Diameter:
    710.160 mm