Centrisk T-rør TCL, 710.200 mm - Air2Trust
Air2Trust centrisk T-rør TCL med dimensionerne 710mm og 200mm, fremstillet i blankt metal med sorte pakninger.
Se alt fra mærket Air2Trust
Centrisk T-rør bygget med saddelstykke TSTCL. Dimensioner: Ød1=710 mm, Ød2=200 mm. np/np/np. Læs mere…
  • Typenr.:
    TCL710200
Beskrivelse
  • Diameter 1 (Ød1): 710 mm
  • Diameter 2 (Ød2): 200 mm
  • Trykklasse: np/np/np
  • Typenummer:
    TCL710200
    Nogle produkter sælges under flere forskellige type nr., EAN nr. osv.
  • Diameter:
    710.200 mm