Centrisk T-rør TCL, 710.250 mm - Air2Trust
Air2Trust centrisk T-rør TCL i galvaniseret stål med diametre på 710 mm og 250 mm, vist på hvid baggrund.
Se alt fra mærket Air2Trust
Centrisk T-rør bygget med saddelstykke TSTCL. Dimensioner: Ød1=710 mm, Ød2=250 mm. Læs mere…
  • Typenr.:
    TCL710250
Beskrivelse
Specifikationer:
  • Type: Centrisk T-rør
  • Model: TCL
  • Diameter 1 (Ød1): 710 mm
  • Diameter 2 (Ød2): 250 mm
  • Konstruktion: Bygget med saddelstykke TSTCL
  • Typenummer:
    TCL710250
    Nogle produkter sælges under flere forskellige type nr., EAN nr. osv.
  • Diameter:
    710.250 mm