Centrisk T-rør TCL, 710.315 mm - Air2Trust
Air2Trust centrisk T-rør TCL fremstillet af galvaniseret stål med dimensionerne Ød1=710 mm og Ød2=315 mm.
Se alt fra mærket Air2Trust
Centrisk T-rør bygget med saddelstykke TSTCL. Dimensioner: Ød1=710 mm, Ød2=315 mm. np/np/np. Læs mere…
  • Typenr.:
    TCL710315
Beskrivelse
Centrisk T-rør, fremstillet med saddelstykke TSTCL.
  • Ød1: 710 mm
  • Ød2: 315 mm
  • np/np/np
  • Typenummer:
    TCL710315
    Nogle produkter sælges under flere forskellige type nr., EAN nr. osv.
  • Diameter:
    710.315 mm