Centrisk T-rør TCL, 710.355 mm - Air2Trust
Air2Trust centrisk T-rør TCL i galvaniseret stål med diametre på 710 mm og 355 mm på hvid baggrund.
Se alt fra mærket Air2Trust
Centrisk T-rør TCL, 710.355 mm. Bygget med saddelstykke TSTCL. Ød1=710, Ød2=355. Læs mere…
  • Typenr.:
    TCL710355
Beskrivelse
Centrisk T-rør, bygget med saddelstykke TSTCL.
  • Ød1=710
  • Ød2=355
  • np/np/np
  • Typenummer:
    TCL710355
    Nogle produkter sælges under flere forskellige type nr., EAN nr. osv.
  • Diameter:
    710.355 mm