Centrisk T-rør TCL, 710.400 - Air2Trust
Air2Trust centrisk T-rør TCL 710.400 i galvaniseret stål med to udgange, en Ød1 på 710mm og en Ød2 på 400mm.
Se alt fra mærket Air2Trust
Centrisk T-rør TCL 710.400, bygget med saddelstykke TSTCL. Ød1=710, Ød2=400, np/np/np. Læs mere…
  • Typenr.:
    TCL710400
Beskrivelse
Centrisk T-rør, bygget med saddelstykke TSTCL.
  • Ød1=710
  • Ød2=400
  • np/np/np
  • Typenummer:
    TCL710400
    Nogle produkter sælges under flere forskellige type nr., EAN nr. osv.
  • Diameter:
    710.400 mm