Centrisk T-rør TCL, 710.500
Air2Trust centrisk T-rør TCL, model 710.500, med diametre Ød1=710mm og Ød2=500mm i galvaniseret stål.
Se alt fra mærket Air2Trust
Centrisk T-rør, bygget med saddelstykke TSTCL. Ød1=710, Ød2=500, np/np/np. Læs mere…
  • Typenr.:
    TCL710500
Beskrivelse
Centrisk T-rør TCL, 710.500
Centrisk T-rør, bygget med saddelstykke TSTCL.
  • Ød1=710
  • Ød2=500
  • np/np/np
  • Typenummer:
    TCL710500
    Nogle produkter sælges under flere forskellige type nr., EAN nr. osv.
  • Diameter:
    710.500 mm