Centrisk T-rør TCL, 710.560
Air2Trust centrisk T-rør TCL med dimensioner Ød1=710 mm og Ød2=560 mm, fremstillet i galvaniseret stål.
Se alt fra mærket Air2Trust
Centrisk T-rør bygget med saddelstykke TSTCL. Dimensioner: Ød1=710, Ød2=560. Læs mere…
  • Typenr.:
    TCL710560
Beskrivelse
Centrisk T-rør TCL, 710.560
  • Konstruktion: Bygget med saddelstykke TSTCL
  • Dimensioner:
    • Ød1=710
    • Ød2=560
  • Typenummer:
    TCL710560
    Nogle produkter sælges under flere forskellige type nr., EAN nr. osv.
  • Diameter:
    710.560 mm