Centrisk T-rør TCL, 710.630
AirTrust T-rør TCL i galvaniseret stål med dimensioner Ød1=710mm og Ød2=630mm, ideel til ventilationssystemer.
Se alt fra mærket Air2Trust
Centrisk T-rør bygget med saddelstykke TSTCL. Dimensioner: Ød1=710, Ød2=630, np/np/np. Læs mere…
  • Typenr.:
    TCL710630
Beskrivelse
Centrisk T-rør TCL, 710.630
Centrisk T-rør, bygget med saddelstykke TSTCL.
  • Ød1=710
  • Ød2=630
  • np/np/np
  • Typenummer:
    TCL710630
    Nogle produkter sælges under flere forskellige type nr., EAN nr. osv.
  • Diameter:
    710.630 mm