Centrisk T-rør TCL, 710.800 - Air2Trust
Air2Trust centrisk T-rør TCL med diametre på 710mm og 800mm, fremstillet i galvaniseret stål.
Se alt fra mærket Air2Trust
Centrisk T-rør, bygget med saddelstykke TSTCL. Ød1=710, Ød2=800, np/np/np. Læs mere…
  • Typenr.:
    TCL710800
Beskrivelse
Centrisk T-rør, bygget med saddelstykke TSTCL.
  • Ød1=710
  • Ød2=800
  • np/np/np
  • Typenummer:
    TCL710800
    Nogle produkter sælges under flere forskellige type nr., EAN nr. osv.
  • Diameter:
    710.800 mm