Centrisk T-rør TCL, 800.1000
AirTrust T-rør TCL, fremstillet af galvaniseret stål med dimensioner ød1=800mm og ød2=1000mm, præsenteret på hvid baggrund.
Se alt fra mærket Air2Trust
Centrisk T-rør bygget med saddelstykke TSTCL. Dimensioner: Ød1=800, Ød2=1000. Læs mere…
  • Varenr.:
  • EAN nr.:
  • Typenr.:
    TCL8001000
pr. stk. | inkl. moms
Måske interessant?
Beskrivelse
Centrisk T-rør TCL, 800.1000
  • Dimension Ød1: 800
  • Dimension Ød2: 1000
  • Typenummer:
    TCL8001000
    Nogle produkter sælges under flere forskellige type nr., EAN nr. osv.
  • Diameter:
    800.1000 mm