Centrisk T-rør TCL, 800/1120 mm - Air2Trust
AirTrust centriske T-rør TCL med diametre 800 mm og 1120 mm, fremstillet af galvaniseret stål.
Se alt fra mærket Air2Trust
Centrisk T-rør TCL 800/1120 mm, bygget med saddelstykke TSTCL. Dimensioner: Ød1=800 mm, Ød2=1120 mm. np/np/np. Læs mere…
  • Typenr.:
    TCL8001120
Beskrivelse
  • Model: TCL
  • Diameter 1 (Ød1): 800 mm
  • Diameter 2 (Ød2): 1120 mm
  • Konstruktion: Bygget med saddelstykke TSTCL
  • Typenummer:
    TCL8001120
    Nogle produkter sælges under flere forskellige type nr., EAN nr. osv.
  • Diameter:
    800.1120 mm