Centrisk T-rør TCL, 800/1250
Air2Trust centrisk T-rør TCL med diametre 800 mm og 1250 mm i blankt metal med sorte gummitætninger.
Se alt fra mærket Air2Trust
Centrisk T-rør, bygget med saddelstykke TSTCL. Ød1=800, Ød2=1250, np/np/np. Læs mere…
  • Typenr.:
    TCL8001250
Beskrivelse
Centrisk T-rør TCL, 800/1250
Centrisk T-rør, bygget med saddelstykke TSTCL.
  • Ød1=800
  • Ød2=1250
  • np/np/np
  • Typenummer:
    TCL8001250
    Nogle produkter sælges under flere forskellige type nr., EAN nr. osv.
  • Diameter:
    800.1250 mm