Centrisk T-rør TCL, 800.200 - Air2Trust
Air2Trust centrisk T-rør TCL med dimensionerne Ød1=800 mm og Ød2=200 mm, fremstillet i galvaniseret stål.
Se alt fra mærket Air2Trust
Centrisk T-rør bygget med saddelstykke TSTCL. Dimensioner: Ød1=800, Ød2=200. Læs mere…
  • Typenr.:
    TCL800200
Beskrivelse
Centrisk T-rør, bygget med saddelstykke TSTCL.
  • Ød1=800
  • Ød2=200
  • np/np/np
  • Typenummer:
    TCL800200
    Nogle produkter sælges under flere forskellige type nr., EAN nr. osv.
  • Diameter:
    800.200 mm