Centrisk T-rør TCL, 800.250
Air2Trust centrisk T-rør TCL i galvaniseret stål med dimensioner Ød1=800 mm og Ød2=250 mm, præsenteret på hvid baggrund.
Se alt fra mærket Air2Trust
Centrisk T-rør bygget med saddelstykke TSTCL. Dimensioner: Ød1=800, Ød2=250, np/np/np. Læs mere…
  • Typenr.:
    TCL800250
Beskrivelse
Centrisk T-rør TCL, 800.250
Centrisk T-rør, fremstillet med saddelstykke TSTCL.
  • Ød1=800
  • Ød2=250
  • np/np/np
  • Typenummer:
    TCL800250
    Nogle produkter sælges under flere forskellige type nr., EAN nr. osv.
  • Diameter:
    800.250 mm