Centrisk T-rør TCL, 800.315
Air2Trust centrisk T-rør TCL, Ød1=800mm og Ød2=315mm, fremstillet af galvaniseret stål med gummipakning.
Se alt fra mærket Air2Trust
Centrisk T-rør bygget med saddelstykke TSTCL. Ød1=800, Ød2=315, np/np/np. Læs mere…
  • Typenr.:
    TCL800315
Beskrivelse
Centrisk T-rør TCL, 800.315
Centrisk T-rør bygget med saddelstykke TSTCL.
  • Ød1=800
  • Ød2=315
  • np/np/np
  • Typenummer:
    TCL800315
    Nogle produkter sælges under flere forskellige type nr., EAN nr. osv.
  • Diameter:
    800.315 mm