Centrisk T-rør TCL, 800.355 mm - Air2Trust
Air2Trust centrisk T-rør TCL med diametre Ød1=800 mm og Ød2=355 mm i galvaniseret stål.
Se alt fra mærket Air2Trust
Centrisk T-rør bygget med saddelstykke TSTCL. Dimensioner: Ød1=800, Ød2=355. np/np/np. Læs mere…
  • Typenr.:
    TCL800355
Beskrivelse
  • Udførelse: Bygget med saddelstykke TSTCL
  • Diameter Ød1: 800 mm
  • Diameter Ød2: 355 mm
  • Trykklasse: np/np/np
  • Typenummer:
    TCL800355
    Nogle produkter sælges under flere forskellige type nr., EAN nr. osv.
  • Diameter:
    800.355 mm