Centrisk T-rør TCL, 800.400
Air2Trust centrisk T-rør TCL, fremstillet i galvaniseret stål med dimensionerne Ød1=800mm og Ød2=400mm, med gummiliste på tilslutningerne.
Se alt fra mærket Air2Trust
Centrisk T-rør bygget med saddelstykke TSTCL. Ød1=800, Ød2=400, np/np/np. Læs mere…
  • Typenr.:
    TCL800400
Beskrivelse
Centrisk T-rør TCL, 800.400
Centrisk T-rør, bygget med saddelstykke TSTCL.
  • Ød1=800
  • Ød2=400
  • np/np/np
  • Typenummer:
    TCL800400
    Nogle produkter sælges under flere forskellige type nr., EAN nr. osv.
  • Diameter:
    800.400 mm