Centrisk T-rør TCL, 800.450
Air2Trust centrisk T-rør TCL med diametre Ød1=800mm og Ød2=450mm, fremstillet i galvaniseret stål.
Se alt fra mærket Air2Trust
Centrisk T-rør, bygget med saddelstykke TSTCL. Ød1=800, Ød2=450. Læs mere…
  • Typenr.:
    TCL800450
Beskrivelse
Centrisk T-rør TCL, 800.450
Centrisk T-rør, bygget med saddelstykke TSTCL.
  • Ød1=800
  • Ød2=450
  • np/np/np
  • Typenummer:
    TCL800450
    Nogle produkter sælges under flere forskellige type nr., EAN nr. osv.
  • Diameter:
    800.450 mm