Centrisk T-rør TCL, 800.500
Air2Trust centrisk T-rør TCL med diametre 800mm og 500mm, fremstillet af galvaniseret stål med gummipakning.
Se alt fra mærket Air2Trust
Centrisk T-rør bygget med saddelstykke TSTCL. Ød1=800, Ød2=500, np/np/np. Læs mere…
  • Typenr.:
    TCL800500
Beskrivelse
Centrisk T-rør TCL, 800.500
Centrisk T-rør, bygget med saddelstykke TSTCL.
  • Ød1=800
  • Ød2=500
  • np/np/np
  • Typenummer:
    TCL800500
    Nogle produkter sælges under flere forskellige type nr., EAN nr. osv.
  • Diameter:
    800.500 mm