Centrisk T-rør TCL, 800.630
Air2Trust centrisk T-rør TCL 800.630 i galvaniseret stål med diametre på 800mm og 630mm på hvid baggrund.
Se alt fra mærket Air2Trust
Centrisk T-rør bygget med saddelstykke TSTCL. Ød1=800, Ød2=630, np/np/np. Læs mere…
  • Typenr.:
    TCL800630
Beskrivelse
Centrisk T-rør TCL, 800.630
Centrisk T-rør, bygget med saddelstykke TSTCL.
  • Ød1=800
  • Ød2=630
  • np/np/np
  • Typenummer:
    TCL800630
    Nogle produkter sælges under flere forskellige type nr., EAN nr. osv.
  • Diameter:
    800.630 mm