Centrisk T-rør TCL, 800/710 mm - Air2Trust
Air2Trust centrisk T-rør TCL med diametre Ød1=800 mm og Ød2=710 mm, fremstillet af galvaniseret stål.
Se alt fra mærket Air2Trust
Centrisk T-rør bygget med saddelstykke TSTCL. Dimensioner: Ød1=800 mm, Ød2=710 mm. Læs mere…
  • Typenr.:
    TCL800710
Beskrivelse
  • Diameter 1 (Ød1): 800 mm
  • Diameter 2 (Ød2): 710 mm
  • Typenummer:
    TCL800710
    Nogle produkter sælges under flere forskellige type nr., EAN nr. osv.
  • Diameter:
    800.710 mm