Cylinder Ø25-160 CD85KN25-160-B - SMC
SMC cylinder CD85KN25-160-B med 25mm boring og 160mm slaglængde i metallisk finish på hvid baggrund.
Se alt fra mærket SMC
C85 serien overholder ISO 6432 og CETOP RP52P. Tilgængelig i størrelserne 8mm til 25mm med standard slaglængder fra 10mm til 300mm. Læs mere…
  • Varenr.:
  • EAN nr.:
  • Typenr.:
    CD85KN25-160-B
pr. stk. | inkl. moms
Måske interessant?
Beskrivelse
C85 serien overholder ISO 6432 og CETOP RP52P. C85 er tilgængelig i bore størrelser fra 8mm til 25mm med standard slaglængder fra 10mm til 300mm.