    CD85KN25-250-B
pr. stk. | inkl. moms
Måske interessant?
Beskrivelse
Standard cylinder ISO6432
C85 serien overholder ISO 6432 og CETOP RP52P. C85 fås i borestørrelser fra 8mm til 25mm med standardslaglængder fra 10mm til 300mm.