Cylinder Ø10-40, CD85N10-40-B - SMC
SMC CD85N10-40-B cylinder med 10mm boring og 40mm vandring i metal på hvid baggrund.
Se alt fra mærket SMC
C85 serien overholder ISO 6432 og CETOP RP52P. Tilgængelig i størrelserne 8mm til 25mm med standard vandring fra 10mm til 300mm. Læs mere…
  • Varenr.:
  • EAN nr.:
  • Typenr.:
    CD85N10-40-B
pr. stk. | inkl. moms
Måske interessant?
Beskrivelse
C85 serien overholder ISO 6432 og CETOP RP52P. C85 er tilgængelig i størrelserne 8mm til 25mm med standard vandring fra 10mm til 300mm.