    CD85N20-10-B
pr. stk. | inkl. moms
Måske interessant?
Beskrivelse
Cylinder ISO 6432, Ø20-10
C85-serien overholder ISO 6432 og CETOP RP52P. C85 fås i borestørrelser fra 8 mm til 25 mm med standard vandring fra 10 mm til 300 mm.
  • Overholder ISO 6432 og CETOP RP52P
  • Borestørrelser: 8mm til 25mm
  • Standard vandring: 10mm til 300mm