Cylinder Ø20-50 CD85N20-50-B - SMC
SMC Cylinder CD85N20-50-B med 20mm boring og 50mm slaglængde, vist på hvid baggrund med tydelige tilslutninger.
Se alt fra mærket SMC
C85 serien overholder ISO 6432 og CETOP RP52P. Tilgængelig i størrelserne 8mm til 25mm med slaglængder fra 10mm til 300mm. Læs mere…
  • Varenr.:
  • EAN nr.:
  • Typenr.:
    CD85N20-50-B
Beskrivelse
C85 serien overholder ISO 6432 og CETOP RP52P. C85 er tilgængelig i størrelserne 8mm til 25mm med standard slaglængder fra 10mm til 300mm.