    CD85N25-100-B
Beskrivelse
Cylinder ISO 6432, Ø20-100, gummibelægning
C85 serien overholder ISO 6432 og CETOP RP52P. C85 fås i borestørrelser fra 8 mm til 25 mm med standard slaglængder fra 10 mm til 300 mm.