    CD85N25-125-B
Beskrivelse
Cylinder ISO 6432, Ø25-125, gummipude
C85-serien overholder ISO 6432 og CETOP RP52P. C85 er tilgængelig i borediametre fra 8 mm til 25 mm med standard slaglængder fra 10 mm til 300 mm.