    CD85N25-40-B
Beskrivelse
Cylinder ISO 6432, Ø25-40, gummibelægning - SMC
C85-serien overholder ISO 6432 og CETOP RP52P. C85 fås i borestørrelser fra 8 mm til 25 mm med standardvandringer fra 10 mm til 300 mm.