Levering: 
Total inkl. moms: 
Indkøbskurv Til kassen

DELTACO SFP 1000Base-BX-U , 1310TX/1550RX, 20km

PRISGARANTI
10 stk på fjernlager
Billigste fragt: DAO Pakkeshop 35,00 kr. (4 hverdage)
Se alle muligheder
MetodeTidPrisDato
DAO Pakkeshop4 hverdage35,00 kr.torsdag d. 8/12
DAO Morgenlevering4 hverdage39,00 kr.torsdag d. 8/12
GLS Pakkeshop4 hverdage39,00 kr.torsdag d. 8/12
GLS Erhverv4 hverdage49,00 kr.torsdag d. 8/12
GLS Privat4 hverdage59,00 kr.torsdag d. 8/12
Afhentning i Svenstrup (9230)3 hverdage0,00 kr.onsdag d. 7/12
Oplyste datoer gælder ved bestilling inden fredag 09.30
DELTACO SFP 1000Base-BX-U , 1310TX/1550RX, 20km Svarer til Cisco GLC-BX-U.
Varenr.: 
7333048007452
EAN nr.: 
7333048007452
Typenr.: 
SFP-C0017
295,00 kr.
inkl. moms
W
Læg i kurven

Relaterede varer

DELTACO SFP 1000Base-T, RJ45, Cat5, 100m (Svarer til HP J8177C)
395,00 kr.
DELTACO fiberkabel, ST - ST, 62,5/125, OM2, duplex, multimode,
78,50 kr.
Delock Keystone Module LC Duplex female to LC Duplex female beige / wh
41,25 kr.
DELTACO fiberkabel, MTRJ - SC, 62,5/125, OM2, duplex, multimode
167,00 kr.
DELTACO hætte, fiber, SC-SC, singlemode, duplex, keramisk, plast
18,10 kr.
DELTACO fiberkabel, ST - ST, 62,5/125, OM2, duplex, multimode,
137,00 kr.
DELTACO SFP 1000BASE-SX, 850nm, 550m, Multi-Mode (Svarer til D-LINK DEM-311GT)
202,00 kr.
DELTACO hætte, fiber, ST-ST, multimode, simplex, keramisk, metal
15,40 kr.
DELTACO SFP 1000Base-LX, LC, 1310nm, 20km, Single-Mode, Transceiver (Svarer til Extreme Networks 10052)
226,00 kr.
DELTACO fiberkabel ST - ST, duplex, 62,5/125, multimode, OM1, 0,5m,dup
76,50 kr.

Specifikationer

  • Varenummer:
    7333048007452
  • EAN nummer: 
    7333048007452
    Nogle produkter sælges under flere forskellige type nr., EAN nr. osv.
  • Typenummer: 
    SFP-C0017
    Nogle produkter sælges under flere forskellige type nr., EAN nr. osv.
  • Farve:
    Grå
  • Længde:
    2000 meter
  • Brand:
    Deltaco