Hurtig levering

14 dages returret

Altid lave fragtpriser

vi tilbyder GLS, DAO, m.fl.

Private, erhverv, offentlig

vi handler med alle

Kæmpe udvalg

med over 100.000 varer

DELTACO SFP 1000BASE-SX, LC, 850nm, 550m, Multi-Mode, DOM (Svarer til Cisco SFP-GE-S)

DELTACO SFP 1000BASE-SX, LC, 850nm, 550m, Multi-Mode, DOM (Svarer til Cisco SFP-GE-S) Svarer til Cisco SFP-GE-S.
Varenummer:7340004691792
inkl. moms 181,00 DKK

Specifikationer

Brand Deltaco
EAN 7340004691792
Farve Grå
Typenummer SFP-C0006
Tryk for at åbne chatten
Skriv til os